Contact Us View Google Map

--- ÖNEMLİ UYARI ---

OpenCart açık kaynak kodlu ücretsiz dağıtılan bir yazılımdır ve Türkçe çevirisi bizim tarafımızdan yapılıp yine ücretsiz olarak github.com ve resmi opencart.com websitelerinde dağıtılmaktadır. Dağıtılan Türkçe paketini isteyen herkes internet üzerinden bizden bağımsız olarak indirip kurabilir ve kullanmaya başlayabilir. Bu yüzden yazılımda bize ait linkler mevcut olabilir. Ancak sitenizin ya da sitenin tarafımızdan yapıldığı ya da bize ait olduğu anlamına gelmemektedir ve tüm sorumluluk site sahibine aittir.

Bu nedenden ötürü siteniz ile ilgili teknik sorunlar yaşıyorsanız, sitenizin kurulumunu yapan, temanızı ya da eklentinizi satın aldığınız kişi/firma ile iletişime geçiniz.

Eğer bizim linklerimizin bulunduğu sitelerden alışveriş yaptıysanız ve ürünle ilgili sorunlar yaşıyorsanız, site sahipleri ile iletişime geçiniz. Yukarıdaki belirtilen nedenlerden ötürü site ya da sahipleri ile hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır. Linklerimizin bulunduğu site(ler) tarafından dolandırıldığınızı düşünüyorsanız, lütfen satın aldığınız site hakkında suç duyurusunda bulunun. Eğer bizim adımızı kullanarak satış yapılmışsa lütfen bu durumu bize de bildiriniz.

Bize ait eklenti/temalar openix.io ve opencart.com siteleri üzerinden online olarak, webmaster forumlarında bizim tarafımızdan açılan konulardan ya da sizin direk olarak aşağıdaki iletişim formu ile iletişime geçilmesi halinde satış yapılmaktadır.

Bu yüzden bizim adımızı kullanarak satış yapanlara itibar etmeyin.

 Our Location
E-Piksel E-Ticaret ve Bilgi Teknolojileri
Hamidiye Mah. Kumru Sok. No:4/1 Gemlik - Bursa
0224 512 33 52
E-Piksel
BTK YS Registered Company Owner: Ekrem KAYA